www.cvonline.hu

Senior HR tanácsadó

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.05.23.
Hirdetés azonosító: 931606
lejárt

A Viapan Group több HR szolgáltató cégből áll, melyek mindegyike több évtizedes tapasztalattal rendelkezik és specialista a saját szakterületén.

CÉGCSOPORTUNK BŐVÜLŐ CSAPATÁBA SENIOR HR TANÁCSADÓ MUNKATÁRSAT KERES.

Ref.: 1015

Feladatok:

  • Munkaerő-közvetítési projektek önálló, megtervezése, véghezvitele,
  • Szakemberek direkt megkeresése, fejvadászat,
  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése,
  • Adatbázisokban való kutatás, illetve annak irányítása a saját projektjeire vonatkozóan,
  • Beérkező pályázatok elbírálása, interjúk megszervezése és lebonyolítása,
  • Jelöltekről jellemzés készítése a partnercégek felé, és folyamatos kapcsolatmenedzsment,
  • Együttműködés az értékesítési szakterülettel,
  • Toborzási, kiválasztási projektek folyamatos nyomon követése, koordinációja.

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves HR tanácsadói, toborzási tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Projektszemlélet, önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs képességek,
  • Nyitott, dinamikus és tanulni vágyó személyiség,
  • HR szolgáltatások iránti érdeklődés és pályaorientáció.

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség,
  • Ügyfélszerzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Széles körű tréninglehetőségek,
  • Kiváló munkafeltételek és fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu