www.cvonline.hu

Toborzási tanácsadó - Debrecen

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.24.
Jelentkezési határidő: 2017.05.25.

Pozíció leírása / Job description

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely sok éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.
Dinamikusan növekvő cégünk újonnan nyitott debreceni irodájába keresünk toborzásban szerzett tapasztalattal rendelkező Toborzási tanácsadó kollégát.

Feladatok:

- Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos és személyes interjúk levezetése, értékelések elkészítése és továbbítása a partnereink felé
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Jelenlegi ügyfelekkel való kapcsolattartás, account management, project management,
- Új, potenciális ügyfelek felkutatása, a Randstad szolgáltatásainak értékesítése, szerződési tárgyalások lebonyolítása, megbízások kezelése
- Cégünk képviselete különböző szakmai fórumokon, állásbörzéken

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás
- Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
- Előnyt jelent szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
- Előnyt jelent fizikai munkaerő kölcsönzésben/közvetítésben szerzett tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
- Nagyfokú önállóság és talpraesettség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
- Színvonalas tréningek és folyamatos szakmai támogatás a budapesti iroda szakembereitől
- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos iroda Debrecen belvárosában

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -