www.cvonline.hu

Senior HR tanácsadó / Senior toborzási tanácsadó

  • A hirdetés 855 napja lejárt

A Russmedia Digital Kft. vezető online állásportál-hálózatához munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfeleink munkaerő toborzási-kiválasztási projektjeinek szakmai támogatása,
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása Ügyfelei részére,
  • A folyamatok pontos adminisztrálása a nyomon követhetőség érdekében,
  • Önéletrajz adatbázis építése és karbantartása,
  • Szoros együttműködés az értékesítőkkel,
  • Rendezvényeken és állásbörzéken való részvétel, az állásportál-hálózat képviselete, előadások tartása,
  • HR területhez kapcsolódó témákban szakmai cikkek írása.

 Elvárások:

  • Toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás használata szóban és írásban elvárt (teszteljük!),
  • Üzleti szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat, értékesítési véna

Amit kínálunk:

  • Szenior pozíciót és az ezzel járó felelősséget,
  • Versenyképes bérezés és jutalékrendszer,
  • Ötletek megvalósításának lehetősége
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Együttműködő, jó kedélyű, összetartó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol