www.cvonline.hu

Senior HR tanácsadó / Senior toborzási tanácsadó

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

A Russmedia Digital Kft. online állásportál-hálózatához munkatársat keres a következő pozícióba:

Ha hajlandó bevetni mindent azért, hogy a lehető legjobb jelölteteket felkutassa,
Ha nem ijed meg a kihívásoktól,
Ha kiválóan beszél angolul,
Ha már van némi munka-erőpaci ismerete, de most toborozna a piacon előforduló összes munkakörre bármilyen szektorra,
Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Feladatok:

  •  Ügyfeleink munkaerő toborzási, kiválasztási projektjeinek szakmai támogatása
  • Toborzási projektek teljes körű és önálló menedzselése
  • Hirdetésre beérkező pályázatok előszűrése
  • Jelöltek telefonos megkeresése, interjúk lebonyolítása
  • Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás, folyamatos tájékoztatás
  • Szoros együttműködés az értékesítőkkel
  • A folyamatok pontos adminisztrálása a nyomon követhetőség érdekében
  • Önéletrajz adatbázis karbantartása, minőségi ellenőrzése
  • Álláshirdetések minőségi és szakmai ellenőrzése
  • Tréningek, rendezvények szervezése
  • Rendezvényeken való részvétel, az állásportál-hálózat képviselete, előadások tartása
  • HR területhez kapcsolódó témákban szakmai cikkek írása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Határozott, proaktív, sikerorientált, dinamikus személyiség
  • Önálló, precíz, lendületes munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Munkaerőpiac ismerete

Előny:

  • HR Tanácsadó, Researcher és/vagy vállalati oldalon toborzás-kiválasztási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat, értékesítési véna
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, energikus, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődés, tanulás

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol