www.cvonline.hu

Senior HR tanácsadó / Senior toborzási tanácsadó

  • A hirdetés 368 napja lejárt

A Russmedia Digital Kft. dinamikusan fejlődő saját üzletágába, a Cvonline.hu állásportálhoz keresünk

munkatársat.

Ha hajlandó vagy bevetni mindent azért, hogy a lehető legjobb jelölteteket felkutasd,
Ha nem ijedsz meg a kihívásoktól,
Ha kiválóan beszélsz angolul,
Ha a piacon előforduló összes munkakörre szívesen toboroznál,
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Feladataid:

  • Ügyfeleink munkaerő toborzási, kiválasztási projektjeinek szakmai támogatása
  • Toborzási projektek teljes körű és önálló menedzselése
  • Álláshirdetések minőségi és szakmai ellenőrzése
  • Hirdetésre beérkező pályázatok előszűrése, jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása Ügyfeleink részére
  • Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás, folyamatos tájékoztatás
  • A folyamatok pontos adminisztrálása a nyomon követhetőség érdekében
  • Szoros együttműködés az értékesítőkkel
  • Önéletrajz adatbázis építése, karbantartása, minőségi ellenőrzése
  • Tréningek, rendezvények szervezése
  • Rendezvényeken és állásbörzéken való részvétel, az állásportál-hálózat képviselete, előadások tartása
  • HR területhez kapcsolódó témákban szakmai cikkek írása
  • Fejlesztési javaslatok hatékonyság növelésre

Elvárások:

  • Minimum 5 év toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban (teszteljük)
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Határozott, proaktív, sikerorientált, dinamikus személyiség
  • Önálló, precíz, lendületes munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Munkaerőpiac ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny lehet:

  • Vezetői tapasztalat
  • IT toborzásban szerzett tapasztalat
  • ATS rendszerek ismerete
  • Social media és Google bővítmények használata a toborzási folyamatban, lehetséges eszközök ismerete
  • Szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalat, értékesítési véna
  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit adunk:

  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, energikus, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Szenior pozíció és ezzel járó felelősség
  • Ötletek megvalósításának lehetősége
  • Professzionális munkahelyi légkör

Munkavégzés:
Budapest XIII. kerületében

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, jelentkezz hozzánk fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzoddal!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol