www.cvonline.hu
Senior HR tanácsadó - Miskolc (Referenciaszám: PJ3328)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.02.08.
Hirdetés azonosító: 891583
lejárt

Miskolci munkavégzésre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat alábbi munkakörbe:

Senior HR Tanácsadó

Feladatok:
- Toborzás-kiválasztási projektek önálló koordinálása
- Interjúk szervezése, lebonyolítása
- Komplex munkaerő - kölcsönzési / - közvetítési projektek menedzselése
- Kapcsolattartás a partnercégekkel és a munkavállalókkal
- Munkaügyi feladatok ellátása
- Nyilvántartások, statisztikák készítése
- Értékesítési tevékenység támogatása
- A munkahely napi szintű működésével kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (gazdasági, HR végzettség előnyt jelent)
- Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság

Előny:
- Saját gépkocsi
- Munkaerő-közvetítési területen szerzett tapasztalat
- Német nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Kellemes munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- Stabil munkahely
- Önálló, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:
- Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Perényi Ágota kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.