www.cvonline.hu

Senior HR munkatárs

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 852522
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Senior HR munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkaerő gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása: a szükséges erőforrás biztosítása,létszámtervek folyamatos követése és betartatása,elektronikus létszámigénylések elkészítése, a toborzás-kiválasztás koordinálása, munkatársak beilleszkedésének támogatása
  • HR folyamatok karbantartásában és fejlesztésében, valamint HR projektekben való közreműködés
  • Human Resources Development programok kezelése, ügyintézése
  • Teljesítmény-értékelési rendszer menedzselése
  • HR kontrolling feladatok ellátása: statisztikák, kimutatások, elemzések készítése a vezetőség részére
  • Különféle Employer Branding & Recruitment eseményekhez kapcsolódó ügyintézés, azokon való részvétel
  • Kapcsolattartás magyar és angol nyelven a társosztályokkal (Corporate HR szinten is)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év releváns HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű felhasználó ismerete
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képesség
  • Pontos, felelősségteljes, megbízható személyiség
  • Önállóság, proaktivitás, problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Humán erőforrás