www.cvonline.hu

SENIOR HR MUNKATÁRS - szerelőipar, német nyelvterület

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 876276

Link megjelenítéseimages/editor/1322952140.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk magyar szerelőipari középvállalat, amely német nyelvterületen és Magyarországon elsősorban a gépgyártó és az energiaellátó ágazatban működő vállalatok számára nyújt szolgáltatásokat az alábbi technológiai tagozódás szerint: ipari csőszerelés, acélszerkezet gyártás és építés, berendezések gyártása, karbantartása, épületgépészet, lakatos munkák és korrózió-védelem.

A vállalkozás tevékenysége és létszáma évről-évre bővül.
Számára a megnövekedett személyügyi feladatok sikeres irányítására és ellátására tapasztalt vezető szakembert keresünk az alábbi feladatkörbe:

FELADATOK

  • HR folyamatok és szabályozások működtetése, fejlesztési javaslatok kidolgozása és megvalósítása
  • A vállalat elsősorban fizikai szakemberek (hegesztők, lakatosok, csőszerelők) igényének biztosítása, toborzás, kiválasztás
  • Pályázói adatbázis működtetése, beérkező pályázatok feldolgozása
  • A pályázók alkalmassági teszt rendszerének működtetése és fejlesztése, alkalmassági tesztek szervezése, értékelése
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos adminisztráció, az új belépők beilleszkedésének támogatása
  • Munkavállalók utaztatásának, külföldi munkavégzésének szervezése
  • Munkaköri leírások kezelése, frissítése
  • Részvétel a tervezési és költségvetési folyamatokban
  • Ösztönzési és értékelési rendszer működtetése
  • Az ügyvezető HR-hez kapcsolódó döntéseinek támogatása, közvetlen adatszolgáltatás és riportolás

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, ideálisan közgazdász HR/emberi erőforrás menedzsment szakirány; műszaki alapképzettség előny
  • Aktív német nyelvtudás szóban, írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkaügyi ismeretek
  • HR területén gyártó/szerelő/szolgáltató cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • HR vezetői munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Határozott fellépés, kiváló szervezőképesség, önálló munkavégzés képessége, megoldás orientáltság, jó kommunikációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés
  • 13. havi fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőségek

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Siófok

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR HR MUNKATÁRS - szerelőipar, német nyelvterület, Siófok

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése