www.cvonline.hu

Senior HR koordinátor - Tatabánya

  • A hirdetés 938 napja lejárt

Feladatkör:
Felelősség vállalása a teljes HR folyamatok és rendszerek működtetéséért. HR kontrolling. Beszámolók elkészítése és riportálása a menedzsment felé. Toborzási, kiválasztási, tréning feladatok menedzselése, a budget megtervezése.

Végzettség:
Felsőfokú HR, jogi vagy közgazdász végzettség.

Szakmai tapasztalat:
3-5 éves releváns, gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, vezetői gyakorlat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás. Munkajogi ismeretek. Rugalmasság.

HR/Oktatás területre

Megjegyzés:
Multinacionális vállalat, mely fejlett technológiával, versenyképes termékekkel és állandó innovációval folyamatosan jelen van a piacon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Pest
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Bicske
Budapest
Kisbér
Komárom
Oroszlány
Tata
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves