www.cvonline.hu

Senior HR Generalista

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk gyártó Partnerünk részére tapasztalattal rendelkező pályázót:

Pozíció leírása:

Személyügyi feladatok ellátása (igazolások készítése, személyi anyagok kezelése, ki- és beléptetés támogatása);
Aktív részvétel a vállalat toborzási- és kiválasztási folyamataiban;
Munkaügyi feladatok ellátása, munkaszerződések elkészítése, munkajogi adminisztráció és munkajogi tanácsadás (munkaviszony, bér, etc.);
Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző és közvetítő Partnerekkel;
HR projektekben való részvétel (pl. éves képzési terv kidolgozása, teljesítményértékelési rendszer);
Részvétel vállalati programok szervezésében;
HR folyamatok, szabályzatok aktualizálása;
Riportok, statisztikák készítése;
A HR osztály és a felsővezetés támogatása HR témákban.

Követelmények:

HR területen szerzett releváns tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Felelősségteljes munkakör
Multinacionális légkör
Versenyképes jövedelem
Cafeteria

Ideális pályázó:

Sok éves HR-es tapasztalat a fenti területeken
Agilis, munkájára igényes
Gyors kapcsolatépítő és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Helyek Tatabánya
Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség