www.cvonline.hu

HR BUSINESS PARTNER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.08.
Hirdetés azonosító: 1160877

Megbízónk globális autóipari csoport, amely innovatív megoldásaival és magas minőségű termékeivel méltán vívott ki előkelő pozíciót a nemzetközi autóipar szereplői között. A csoport magyarországi gyára számára tapasztalt és elkötelezett szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A HR folyamatok működtetése, fenntartása, fejlesztése, változások előkészítése és megvalósítása a HR stratégia mentén
  • A gyári szervezet HR tevékenységének támogatása, a mindenkor hatályos jogszabályok és törvények figyelembevételével
  • Felmerülő szakember igény biztosítása, hatékony létszámgazdálkodás elősegítése
  • Kapcsolattartás a tanácsadó és toborzó cégekkel, toborzási projektek koordinálása
  • Vállalati HR rendszerek működtetése: Teljesítményértékelés, karrier menedzsment részvétel a rendszerekhez kapcsolódó feladatokban
  • Szervezetfejlesztési tevékenységek aktív támogatása, éves tréning terv elkészítése és ellenőrzése, tréningek szervezése
  • HR területet érintő projektekben részvétel
  • Auditokra történő felkészülés támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a gyár anyavállalatának központi szervezeteivel
  • Telephelyi kommunikációs anyagok készítése, kommunikálása, szervezeti ábrák karbantartása
  • HR és munkaügyi adminisztráció támogatása, Nexon program kezelése
  • HR Kontrolling feladatok ellátása, riportok, kimutatások készítése (túlóra, hiányzás, szabadság, fluktuáció)
  • HR mérőszámok nyomon követése, akciók kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági diploma, ideálisan HR szakirány)
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett gyári HR tapasztalat
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS-Office programcsalád felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel összetett függvények, diagramok, kimutatások készítésében való jártasság)
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Számítógépes rendszerek, ERP rendszer felhasználói szintű ismerete előny (SAP, HR rendszerek)
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség, jó analitikus képesség
  • Kezdeményezőkészség az újszerű megoldások alkalmazására
  • Naprakész munkajogi ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelmi csomag (bónusz, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Magas színvonalú szakmai háttér
  • Élenjáró nemzetközi gyakorlat megismerése és alkalmazása
  • Szervezeti fejlődési potenciál, nemzetközi előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye

Közép-Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR BUSINESS PARTNER, Közép-Magyarország

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678