www.cvonline.hu

Senior HR Generalista /Komárom/

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Egy személyben látja el egy vállalat HR tevékenységét (kivéve bérszámfejtés), emiatt sokrétű a feladatkör:
Toborzás, kiválasztás, az új dolgozók integrálása, munkaügyi adminisztráció, bérszámfejtés előkészítése, kilépő munkavállalók kezelése, dolgozók fejlesztése;
HR adminisztrációs rendszer működtetése;
HR belső kommunikáció összefogása;
Állásbörzéken Partnerünk képviselése;
Munkaügyi adminisztráció elvégzése;
Kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel;
Felsővezetés HR támogatása (stratégiai és operatív feladatok is);
Kapcsolattartás az anyavállalattal.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség gazdasági, üzleti vagy HR területen
Több éves HR tapasztalat, lehetőség szerint gyártó vállalatnál
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria (Erzsébet utalvány)
Bejárás támogatása
Kihívással és felelősséggel teli munkakör

Helyek Győr
Tatabánya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség