www.cvonline.hu

Senior HR Generalista - INTS/6/29

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Nemzetközi tulajdonú gyártó partnerünk részére keresünk

Senior HR Generalista

munkatársat

Feladatok:

  • Támogatás nyújtása a vezetők részére munkaügyi és munkajogi kérdésekben,
  • Jogszabályok változásának figyelés, megfeleltetése a cég stratégiájának,
  • Részvétel a toborzásban és kiválasztásban, létszámgazdálkodás tervezésében
  • Learning and development folyamatok szervezése, fejlesztése,
  • Teljesítményértékelés irányítása,
  • Javadalmazáshoz kapcsolódó feladatok ellátása, rendszerek fejlesztése,
  • HR rendszerek nyomonkövetése, bevezetése, fejlesztése
  • A cég HR stratégiájának megvalósítása, belső folyamatok fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati környezetben szerzett 3+ év tapasztalat
  • Erős munkajogi és munkaügyi ismeretek,
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Önállóság, határozott személyiség,
  • Kitűnő kommunikációs és szervező készség.

Ajánlatunk:

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Jó csapat,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Nagyvállalati környezet.

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye, (Budapesttől kb. 70 km)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével!

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol