www.cvonline.hu

Senior HR Generalista/ HR Business Partner

  • A hirdetés 963 napja lejárt

 Multinacionális, gyártó cég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • a vállalat HR tevékenységének támogatása
  • HR stratégia megvalósítása
  • belső HR folyamatok működtetése, kapcsolódó belső szabályzatok frissítése, szükség esetén piachoz igazítása
  • toborzási-kiválasztási feladatok ellátása
  • Tréning fejlesztési feladatok
  • éves dolgozói elégedettség felmérés működtetése és az azzal kapcsolatos feladatok ellátása
  • a vállalat belső kommunikációs csatornáinak működtetése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • min. 3 éves gyártó céges HR területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • MS Office aktív, felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség

Amit mi kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • jó munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai kihívásokkal

Munkavégzés helye: Tatabánya környéke

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol