www.cvonline.hu

Senior HR Business Partner

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2015.05.23.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk tetőtéri ablakok gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat Győr-Moson-Sopron megyében. Dinamikus szakmai csapatába keresünk Senior HR Business Partner munkatársat fertődi irodájukba.

Feladatok:

- Együttműködés az általa támogatott területek vezetőivel, szervezetfejlesztésben való aktív részvétel
- A hozzá tartozó szervezeti egységek toborzási - kiválasztási folyamatainak teljes körű felügyelete
- A területre érkező új kollégák integrálása, utánpótlás-nevelésre folyamat kidolgozása, működtetése, felügyelete
- HR projektek lebonyolítása
- Átfogó HR folyamatok fejlesztésében való részvétel
- Képzés/fejlesztés irányainak meghatározása, képzési specialista munkatárs irányítása, koordinálása
- Toborzás/kiválasztás irányainak meghatározása, toborzási specialista munkatárs irányítása, koordinálása
- Teljesítményértékelési rendszer kialakítása, működtetése, felügyelete
- Vezetői csapat támogatása belső tanácsadói szerepkörben (belső oktatás, coaching)

Elvárások:

- Hasonló munkakörben szerzett, minimum 6 éves, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
- Képzés/fejlesztés, toborzás/kiválasztás területén szerzett tapasztalat
- Naprakész munkajogi ismeretek, munkajogi esetek kezelésében szerzett jártasság
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Erős felhasználói szintű számítógép ismeretek (riportkészítés)
- Üzleti szemléletmód
- Proaktivitás és kezdeményezőkészség
- Önálló, nyitott személyiség
- Kiemelkedő problémamegoldó készség
- Kiváló (asszertív) kommunikációs képesség
- Fejlesztésre, változások bevezetésére való hajlandóság
- Környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

- Csatlakozási lehetőség egy sikeres multinacionális vállalathoz
- Változatos feladatkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag és támogatási rendszer

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő