www.cvonline.hu
Senior HR Business Partner
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 743955
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális piacvezető szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Munkaerő felvétel optimalizálás, létszámtervezés a területére vonatkozóan
- Részvétel a központi HR stratégia és költségvetés meghatározásában
- Vezetők támogatása, tréningje, coachingja
- Toborzás-kiválasztási feladatok (fizikai és szellemi)
- Bevezető oktatás tartása az új belépőknek, szervezetbe illesztésük támogatása
- Bérfelmérések és az éves bérfejlesztés folyamatának koordinációja
- Tanácsadás a munkavállalók felé munkaügyi, munkajogi témában (belépés, kilépés, kártérítési, fegyelmi eljárások)
- Részvétel az éves képzési terv összeállításában
- A vállalati teljesítményértékelési rendszer működtetése
- Utánpótlástervezés
- Dolgozói elégedettségi vizsgálatok levezénylése
- Tárgyalás külső szolgáltatókkal (tréning-, munkaerő-kölcsönző cégek)
- Rendezvények, csapatépítések szervezése

Követelmények
- Felsőfokú, főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan gazdasági szakirány)
- Legalább 3-5 év HR generalistaként/HR business partnerként szerzett tapasztalat
- Munkajogi ismeretek
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
- Német nyelvtudás előnyt jelent
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Személyiségjegyek:
- Stratégiai gondolkodás
- Meggyőző és stressztűrő képesség
- Dinamizmus, empátia, precizitás
- Felelősség vállalás, önálló döntéshozási készség
- Kiváló kommunikáció, diplomáciai érzék