www.cvonline.hu

Senior hitelengedélyezési szakértő (Kaposvár)

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Az OTP Bank

senior hitelengedélyezési szakértő (Kaposvár)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • hitelkockázat-vállalási előterjesztések szakértői szintű bírálata, döntéshozatal illetve javaslattétel az illetékes döntési szint felé
  • együttműködés az üzleti területtel speciális finanszírozási struktúrák kialakításában

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • vállalati/önkormányzati finanszírozás területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat; önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
  • kiváló szintetizáló és elemző képesség
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, munkabírás

Előnyt jelent:

  • szakmai angol nyelvismeret

Jelentkezési határidő:   2015. június 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, kérjük, kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő