www.cvonline.hu
Senior hitel- és kockázatelemző- Angol nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1053172
lejárt

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk, mely több éves múltra tekint vissza hazai és globális hitelbiztosítási piacokon egyaránt Kockázatelemzői és hitelbírálói pozícióba keres új kollégát.

Feladatok:

  • Adat és információ gyűjtés és elemzés - az egyes cégek pénzügyi helyzetére vonatkozóan
  • Kockázati tényezők feltérképezése és mérlegelése országspecifikusan
  • Networking kapcsolatépítés támogatása a román és magyar piacon egyaránt
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel kockázati és hiteltárgyalások kapcsán
  • Riportok, kimutatások és elemzések készítése és prezentálása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Releváns területen szerzett minimum 2-3 év munkatapasztalat
  • Pénzügyi vagy gazdasági területen megszerzett felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, aktív, folyékony angol nyelvtudás (minimum B2 szint)
  • Utazási hajlandóság és B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási csomag
  • Innovatív cégkultúra
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Támogató csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.