www.cvonline.hu
Senior hitel és kockázat elemző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.07.22.
Hirdetés azonosító: 950198
lejárt

Kockázatelemzői és hitelbírálói pozícióba keres senior kollégát multinacionális partnercégünk, mely több éves múltra tekint vissza hazai és globális hitelbiztosítási piacokon egyaránt.

Feladatok:

  • A román és magyar piac gazdasági, ipari, pénzügyi ismerete
  • Adat és információ gyűjtés és elemzés - az egyes cégek pénzügyi helyzetére vonatkozóan
  • Kockázati tényezők feltérképezése és mérlegelése országspecifikusan
  • Networking kapcsolatépítés támogatása a román és magyar piacon egyaránt
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel kockázati és hiteltárgyalások kapcsán
  • Riportok, kimutatások és elemzések készítése és prezentálása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Releváns területen szerzett minimum 2-3 év munkatapasztalat
  • Pénzügyi vagy gazdasági területen megszerzett felsőfokú végzettség
  • Anyanyelvi szintű román és folyékony angol nyelvtudás
  • Román és magyar piaci ismeretek
  • Utazási hajlandóság és B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális háttér
  • Innovatív cégkultúra
  • Támogató csapat

Amennyiben lehetőségünk felkeltette érdeklődését, angol - román és magyar nyelvű önéletrajza továbbításával tudja pályázatát elindítani!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.