www.cvonline.hu

Senior Hibaelemző Mérnök

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 993872

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: professzionális telekommunikációs eszközök, az autóipar számára vezérlőegységek és kommunikációs interfacek, illetve különböző multimédia-kontrollerek.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SENIOR HIBAELEMZŐ MÉRNÖK

mikrohullámú területre

Munkaköri feladatok:

  • Részvétel a gyár egészét érintő stratégiai debug folyamatok fejlesztésében.
  • A gyárban dolgozó mérnökök és technikusok mentorálása, napi problémamegoldásának segítése.
  • A  területéhez tartozó  KPI-ok (defective debug WIP, FPY,valós hiba arány, false hiba arány) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése.
  • A debug WIP napi szintű követése és csökkentése.
  • A  területéhez tartozó hibaelemzési tevékenységek meghatározása, irányítása.
  • A felelősségi körébe tartozó, műszerek, és egyéb mérőeszközök karbantartásával, kalibrálásával és javíttatásával kapcsolatos feladatok szervezése, szükség szerinti végrehajtása.
  • A felelősségi körébe tartozó műszerek, és egyéb mérőeszközök üzemeltetéséhez szükséges pótalkatrészek igénylése.
  • A felelősségi körébe tartozó  futó termelés támogatása.
  • A területéhez tartozó debug folyamatok optimalizációja.
  • A felelősségi körbe tartozó munkautasítások Sanmina szabványok szerinti elkészítése és karbantartása.
  • A területéhez kapcsolódó fejlesztési projektek indítása és az ezekben való aktív részvétel.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, készségek:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség
  • 10 év tesztelési és hibaelemzési tapasztalat telekommunikációs termékekre vonatkozólag
  • 5 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztatlat
  • Kiemelkedő  analóg  és digitális méréstechnikai ismeret
  • Magabiztos gyakorlati tudás az  RF és mikrohullámú berendezések mérésében
  • Alapos PC hardver és szoftver ismeret
  • Erős Windows, MS office felhasználói szintű tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete
  • Forrasztási, áramkör építési, teszter fejlesztési tapasztalat előnyt jelent
  • Microstrip és Tápvonal alkalmazási ismeretek előnyt jelentenek

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése