www.cvonline.hu
Senior Helpdesk/onsite support munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.09.
Jelentkezési határidő: 2015.10.14.
Hirdetés azonosító: 962809
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres Senior Helpdesk / onsite support munkatársat outsource szolgáltatásban való munkavégzésre.

Feladatok:
- Hívások, bejelentések fogadása, adminisztrációja a Service Desk rendszerben
- Felhasználói támogatás nyújtása (helyszíni, távoli)
- Kliens oldali szerviz tevékenység ellátása
- Raktárkészlet kezelése, hozzákapcsolódó adminisztrációs feladatok
- Telefonközpont mellékek adminisztrációja
- Mobil eszközök támogatása (okostelefon)
- Projektekben részvétel
- Tesztelésében való részvétel
- Dokumentáció készítés
- Csoportvezetői feladatok ellátása (7-8 fő irányítása, beosztások elkészítése, HR feladatok, minőség-ellenőrzés, feladatkiosztás, képzések beosztása, stb.)
- Együttműködés a szolgáltatás vezetővel (SDM)

Követelmények
- Minimálisan elvárt főiskolai vagy felsőfokú szakirányú végzettség
- Microsoft kliens oldali szoftverek ismerete (Windows XP, Windows 7, Windows 8 és 8.1, MS Office alkalmazások)
- Microsoft szerver oldali technológiák ismerete (MS Active Directory, DNS, DHCP, File és nyomtató szerverek, Exchange szerver, SCCM, stb.)
- PC szerviz tevékenységben jártasság
- Nyomtató infrastruktúrák ismerete
- ITIL ismeret
- Nagyvállalati tapasztalat

Előny:
- Vezetői tapasztalat
- Jó kommunikációs képesség
- Konstruktív hozzáállás
- Angol nyelvtudás

- Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
- Karrier lehetőség
- Magasan képzett munkatársak
- Inspiráló, emberközpontú környezet
- Versenyképes juttatások

Kategória
IT / Informatika
Régió