www.cvonline.hu

SENIOR HARDVERFEJLESZTŐ VILLAMOSMÉRNÖK (11-7755)

Megbízható, folyamatosan fejlődő, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR HARDVERFEJLESZTŐ VILLAMOSMÉRNÖK

(11-7755)

pozícióba.

Feladat

  • Mérőkészülékek tervezése, fejlesztése,
  • Új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása,
  • Nyomtatott áramkör tervezése, beágyazott szoftver fejlesztése,
  • Automatizált mérőberendezések teljes körű tervezése.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • Nyomtatott áramkör tervezési gyakorlat vagy vezérlőszekrény tervezési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai kihívások,
  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7755"-as referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Fröccsöntő gépbeállító - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom

Operátor - Komárom

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata: ...

Szerszámkészítő-Szerszámkarbantartó | Tool maintenance - Szolnok

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai:...
Jász-Nagykun-Szolnok