www.cvonline.hu

SENIOR HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 957216

Link megjelenítéseimages/editor/1333630357.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Projektek technikai támogatása, vezetése
  • Elektronikai termékek fejlesztése
  • SCH és PCB tervezés
  • Prototípus áramkör összeszerelése / bemérése
  • Gyártás-előkészítés, gyártástámogatás
  • Dokumentáció készítés a vasúti szabványok szerint
  • Hosszú életciklusú elektronikai termékek gondozása és az esetleges hibák felderítése, kijavítása

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 5 éves hardverfejlesztési tapasztalat
  • SCH és PCB tervezési gyakorlat
  • Hardverszimulációs szoftverekben való jártasság
  • Angol nyelvtudás
  • Utazási kedv
  • Jó kommunikációs készség, rendszerszemlélet, csapatmunka
  • Nyitottság új feladatokra és új megoldásokra
  • Agilitás

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • Vasúti szabványok ismerete (pl. EN50155, EN50129)
  • Jártasság komplex hardver termékek minősítésében (pl. környezeti mérések, mint EMC, illetve klíma tesztek)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország