www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1086733

Tech People FEJLÉC

A Tech-People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR HARDVER FEJLESZTŐ, KONSTRUKTŐR (AK)

Feladatok:
  • A cég által gyártott gabonaelemző műszerek tervezése, továbbfejlesztése;
  • Új alkalmazási területek feltérképezése, részvétel új termékek fejlesztésében;
  • A piacon megjelenő új technikai megoldások felkutatása, ezek alkalmazhatóságának feltérképezése, az új műszerek fejlesztésében történő felhasználhatóságának tesztelése;
  • Fejlesztési projektek összefogása, irányítása.

Elvárások:
  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség;
  • Erős számítógép felhasználói ismeretek (CAD-programok, irodai szoftverek);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Koncepcionális szintű áttekintő képesség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Pontosság;
  • Vezetői képesség;
  • Csapatmunka;

Előnyök:
  • Optikai rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat;
  • Méréstechnikában szerzett tapasztalat;
  • Labor-, vagy egyéb műszer tervezésben, -fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Termékfejlesztési projektek vezetésében szerzett tapasztalat;
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • További nyelv ismerete.

Amit a cég kínál:
Versenyképes csomag;
Versenyképes termékek, stabilan működő cég;
Értelmes, értékteremtő munka;
Kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Pest megye - budapesti agglomeráció

Jelentkezzen online magyar és angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest