www.cvonline.hu
Senior Hálózattechnikai design rendszermérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.15.
Hirdetés azonosító: 847048
lejárt

Dolgozzon multinacionális partnerünknél debreceni, budapesti, vagy pécsi munkavégzéssel! A stabil háttér, fiatalos, lendületes munkakörnyezet biztosított.

A senior hálózattechnikai design rendszermérnök pozícióban dinamikus környezetben (külföldi utakkal) folyik a munkavégzés, ahol a fő tevékenység globális hálózatok tervezése, kiépítése és üzemeltetése, valamint kapcsolattartás a belső és külső munkatársakkal, ügyfelekkel.

Feladatok:

Feladatok:

  • Tervezésben és tervezési ciklusban való aktív részvétel az ügyfelek elégedettségének biztosítása érdekében
  • Ügyfelek hálózati dokumentumainak érvényesítése és jóváhagyása
  • Junior rendszermérnökök mentorálása a csapaton belül
  • Ügyfélkapcsolatok: visszajelzés kérésekre, ügyfél-projektmunkák senior szintű támogatása
  • Kapcsolat a menedzsmenttel: projektinformációk és minőségi ügyek kommunikációja a menedzsment felé, az ügyfélelégedettség biztosítása érdekében
  • Kommunikáció minden belső/külső erőforrással a kivitelezés biztosításához

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megalapozott hálózattechnikai design háttér (3-5 év) multinacionális cégnél szerzett tapasztalattal
  • Magas mobilitás és utazási hajlandóság: havi külföldi utak
  • Bizonyított képesség és érdeklődés LAN/Wan/WiFi megoldások tervezésére
  • LAN technológiák és gyártóberendezések (Cisco, Juniper, Hauwai); routing és switching technikák és protokollok átfogó ismerete
  • Routing protokollok széleskörű ismerete: EIGRP, OSPF, BGP,

    IP VPN, MPLS, ATM, Frame Relay, X.25, xDSL, Voice, VoIP, WLAN ismerete

  • Infrastruktúra szolgáltatások: SDH, CWDM, DWDM ismerete

Amit nyújtunk:

  • Home office munkavégzés lehetősége várostól függetlenül, vagy Budapest/Pécs városi központban
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Cafeteria juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az IT és nyelvek területén
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Külföldi utak lehetősége (Anglia)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.