www.cvonline.hu

Senior hálózati rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1045478

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely telco csapatukba keres egy szenior hálózatüzemeltetői mérnököt.

Feladatok:

° A bankcsoport közép-európai adatközpont routing-switching és security infrastruktúrájának üzemeltetése, problémák elemzése és megoldási javaslatok tétele.
° Stabil hálózati infrastruktúra biztosítása, kapcsolódó kockázatok csökkentése.
° Hálózati rendszerekkel foglalkozó osztály szakmai támogatása, projektekben való aktív részvétel.
° Együttműködés az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal és beszállítókkal.
° Release-ek, valamint Change koordinációs feladatok kezelése.
° Aktív közreműködés az új megoldások implementálásában, illetve az esetleges hibák elhárításában.

Elvárások:

° Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki téren.
° Minimum 4-5 éves tapasztalat hálózati technológiák területén.
° Érvényes CCNP vizsga.
° Hálózati szegmentáció terén szerzett releváns tapasztalat.
° Load Balancing metódusokkal szerzett tapasztalat(F5, ACE).
° VPN hálózati ismeret.
° Magabiztos angol kommunikáció, főként szakmai témákban.

Amit kínálunk:

° Versenyképes fizetés
° Fejlődési lehetőség
° Felelősségteljes munkakör
° Dinamikus csapat
° Modern munkakörnyezet
° Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a