Senior gyártómérnök/Advanced Manufacturing Engineer (Ref.szám: HM-1135)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.21.
Hirdetés azonosító: 903714

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok napi szintű támogatása
  • Folyamatok fejlesztése és gyártósori layout tervezése (gyártási folyamatról kimutatások, elrendezési tervek, költségelemzések készítése)
  • Folyamat-előírások és javaslatok tétele szerszámozottságra és ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
  • Gyártási felszerelések, beszerzendő berendezések meghatározása, beszerzések és beüzemelések nyomon követése
  • Termelés támogatása megvalósíthatósági elemzésekkel
  • Mérnöki módszerek alkalmazásával ciklusidők meghatározása (MTM)
  • Közreműködés gyártási folyamatok számítógépes szimulációjának elkészítésében
  • Gyártási folyamatok Lean elvek szerinti fejlesztése, CI és Kaizen projektekben való részvétel vagy ezen projektek vezetése

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (gépészmérnök preferált)
  • Több éves műszaki területen, gyártásban szerzett tapasztalat Tier 1-es autóipari beszállító cégnél
  • Műanyagipari szerszámok, gyártási folyamatok ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • AutoCAD program felhasználói ismerete

 Előny:

  • Gépek, berendezések és szerszámok kiválasztásában, beszerzésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Lean ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Pápai Ipari Parkban működő, amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1135-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)