www.cvonline.hu

Senior gyártástechnológus

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Termékeit a Világ nagy autógyárai hasznosítják. Növekvő feladatai ellátására keresünk számára új munkatársat.

SENIOR GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Új termék gyártásba vitelének eszköz oldali támogatása
Termelési folyamatok meghatározása.
Termelési problémák megoldása, termelésoptimalizálási feladatok.
A gyártás berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete.
Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása.
Dokumentációk elkészítése, karbantartása.
Kapcsolattartás a társosztályokkal.

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök preferált)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1109 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Pest
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő