www.cvonline.hu

Senior gyártástechnológus

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Termékeit a Világ nagy autógyárai hasznosítják. Növekvő feladatai ellátására keresünk számára új munkatársat.

Feladatok, felelősségek:

Új termék gyártásba vitelének eszköz oldali támogatása
Termelési folyamatok meghatározása.
Termelési problémák megoldása, termelésoptimalizálási feladatok.
A gyártás berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete.
Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása.
Dokumentációk elkészítése, karbantartása.
Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök preferált)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás

Előny:

Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1109 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.