www.cvonline.hu

Senior gyártástechnológus

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.05.24.
Hirdetés azonosító: 741722

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport tagja, amely
piacvezető a mezőgazdasági és kerti munkagépekhez való alkatrészek gyártása terén.

Feladatok:

- Gyártástechnológusok napi munkájának irányítása
- Új gyártmányok bevezetésének előkészítése és kivitelezése, árajánlatok, technológiák kidolgozása
- Munkautasítások rendszerének kidolgozása, bevezetése és karbantartása
- Technológiai időfelvételezések dokumentálása, fejlesztése
- Mintagyártások során mérnöki felügyelet ellátása

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség
- 3-5 év, gyártó környezetben szerzett tapasztalat
- Vezetői tapasztalat vagy vezetői készségek, ambíciók
- ProEngineer, AutoCad és vállalatirányítási rendszer ismere
- Gyakorlat CNC gépek programozásában
- Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Komplex, kihívásokban bővelkedő feladatkör
- Multinacionális munkakörnyezet
- Képzések, szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján