www.cvonline.hu

Senior gyártástechnológus (Ref.:479)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 571553
lejárt

Senior gyártástechnológus

Referenciaszám: 479

munkatársat keresünk amerikai tulajdonú multinacionális Partnercégünk részére. Megbízónk világszínvonalú gépalkatrészeket gyárt mezőgazdasági megrendelőinek.

A munkakör alapvető célja:

A gyártásban dolgozó kollégák munkájának szervezése, irányítása és támogatása mellett új technológiák kidolgozása és bevezetése, illetve a mintagyártások lebonyolítása.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A gyártástechnológusok munkájának napi szintű koordinálása és felügyelete.
  • Új gyártmányok bevezetésének műszaki és technológiai előkészítése és kivitelezése a gyártások bevezetése.
  • Árajánlatok, technológiák kidolgozása az új termékekre (gyártáshoz, előkalkulációhoz).
  • Új készülékek tervezése, árajánlatok bekérése, legyártatása, átadása a készülékgazdának
  • Új termékek bevezetése, mintagyártás koordinálása
  • Munkautasítások rendszerének kidolgozása, bevezetése, regisztrálása és karbantartása
  • Technológiai időfelvételezések, dokumentálása, folyamatos javítása
  • Mintagyártások során a mérnöki felügyelet ellátása.
  • A törvényi és jogszabályi előírások általános és munkahelyre vonatkozó ill. a vállalat belső szabályzatainak és belső utasításainak, előírásainak betartása.
  • A gyártások műszaki oldalról történő támogatása.
  • Lean Manufacturing gyártási rendszer bevezetés a gyakorlatban és a kapcsolódó járulékos feladatok ellátása.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (gépészmérnöki vagy műszaki szakirány)
  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői készségek
  • Problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu