www.cvonline.hu

SENIOR GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 970149

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gyártási folyamatokat támogatása
  • Folyamatok fejlesztése, gyártósorok rendszerezése
  • Ciklusidők meghatározása és optimalizálása
  • Gyáregység és folyamat elrendezési terveket készítése új projektekhez (Autocad)
  • Gyártási folyamatok számítógépes szimulációjának támogatása
  • Költségelemzések készítése
  • KAIZEN workshopokon résztvétel
  • Gyártósori berendezések beszerzése

Elvárások

  • Mérnöki diploma (gépész vagy ipari) vagy ezzel egyenértékű képesítés
  • Projekt időtervezésben szerzett tapasztalat
  • Jó számítástechnikai ismeretek
  • AUTOCAD szoftver ismerete
  • Szerszám és gép beszerzési tapasztalat
  • Folyékony német és / vagy angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége