www.cvonline.hu

SENIOR GRAINS TRADER (Corn, Grain)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1120613

Megbízónk multinacionális mezőgazdasági termény feldolgozó vállalat, amely több éve sikeresen működik Magyarországon. Közelmúltban jelentősen bővítette gyártókapacitását és ehhez kapcsolódóan fejlesztette kereskedelmi tevékenységét és szervezetét is. Számára a  bővülésnek köszönhetően létrejött új önálló kereskedői feladatkörbe ambíciózus, felelősségteljes munkatársat keresünk:

Feladatok

  • Ön a vállalat kereskedelmi igazgatójának felelős munkatársaként elhivatott, hogy támogassa a vállalatot az éves célkitűzéseinek elérésében, megfelelő tapasztalattal és tudással rendelkezik, hogy aktívan részt vegyen a vállalat mezőgazdasági alapanyag beszerzéseiben gyártási és kereskedelmi rendszereinek hatékony működtetésében, a kereskedelmi konstrukciók optimalizálásában és az ehhez kapcsolódó feladatokat jó minőségben és határidőre tudja teljesíteni.
  • Aktív részvétel a gyár éves feldolgozási tervének teljesítéséhez szükséges termények megvásárlásában
  • Aktív részvétel az alapanyag kereskedelmi tevékenység kiterjesztésében
  • Beszerzési és kereskedelmi szerződések előkészítése, létrehozása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, új partnerek felkutatása a mezőgazdasági termelők és kereskedők körében
  • Új beszállítókkal és kereskedelmi partnerekkel a szakmai és üzleti együttműködés fejlesztése, stabilizálása
  • Piaci információk gyűjtése, elemzések készítése
  • A beszerzéshez kapcsolódó szállítási és tárolási költségek optimalizálása, swap ügyletek kezdeményezése
  • Riportok készítése, piaci akciótervek kidolgozása, megállapodások dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú agráripari, agrárgazdasági vagy közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat a gabonakereskedelem területén, ideálisan legalább 3 év
  • Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó tárgyalókészség, tárgyalási technikák ismerete
  • Elhivatottság, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális vállalati kultúra, modern környezet, élenjáró technológia, korszerű folyamatok
  • Stabil, fejlődő vállalat
  • Kihívásokat, megújulást biztosító szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, vállalati képzések
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény prémium és juttatások
  • Vállalati autó, korszerű informatikai és kommunikációs eszközök
  • Környezettudatos munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR GRAINS TRADER (Corn, Grain), Közép-Dunántúl