www.cvonline.hu

SENIOR GÉPTERVEZŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 560 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó középvállalat németországi anyavállalattal. Nyírbátori gyártóegységünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében. Mint fő gyártóegység közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. A nyírbátori gyárból kikerülő csomagológépeket és szállító rendszereket a világ vezető vállalatai használják, s megelégedettségük munkánkat minősíti. Vállalat-szerkezetünk sikereinkkel párhuzamosan fejlődik, ezért

munkatársakat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • A megbízások tárgyát képező részletes tervek megszerkesztése, amelyek a szerződés megkötését követően a gyártás alapját fogják képezni.
  • Az AutoCAD és az Inventor 2011 segítségével teljes berendezések fejlesztése és megtervezése, illetve a szerkezeti részegységek alapján testreszabott megoldások létrehozása, a hatékonyság és a gazdaságosság, mint elsődleges szempontok figyelembevételével.
  • Cégünk géptervezői részlegén Ön átgondoltan használja kreativitását és innovációs kapacitását a géptípus optimalizálás és prototípus fejlesztés területén.

Elvárások:

  • egyetemi mérnöki végzettség (Dipl./Msc./Bsc. elsősorban gépész, tervezőmérnök, gyártástechnológia vagy termelési terület), államilag elismert technikusi minősítés vagy azzal egyenértékű képzettség
  • legalább három év releváns szakmai tapasztalat a gépészeti tervezés területén
  • CAD rendszerek alapos ismerete, különös tekintettel az AutoCAD és Inventor programokra
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, lehetőleg ERP rendszer ismerete
  • jó angol nyelvtudás
  • rugalmasság, flexibilitás és kifejezetten gyakorlatias gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • fiatal csapat

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a "Jelentkezés" gombon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol