www.cvonline.hu
Senior gépkezelő/gépbeállító
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.19.
Jelentkezési határidő: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1180785

Kecskeméten található élelmiszeripari partnercégünk megbízásából munkavállalókat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Korszerű gyártógépek beállítása, kezelése
  • Termelési terv alapján a termékek legyártása
  • Gépek felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • Beállítások elvégzése
  • Gépkezelők oktatása, munkájuk segítése
  • Gépek átállásainak végrehajtása, karbantartás működtetése
  • Problémák felismerése, megoldási javaslatok kezdeményezése
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Dokumentációk naprakész vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (előny a gépészeti, műszerész, autószerelői végzettség)
  • Gépek, gyártósorok üzemeltetésében szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat (előny az élelmiszeripari környezet)
  • Kezelőpanelek használatában szerzett tapasztalat
  • Önállóság, rugalmasság, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Átlag feletti kereseti lehetőség
  • Teljesítmény arányos havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 3 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.