www.cvonline.hu

Senior gazdasági asszisztens

  • A hirdetés 921 napja lejárt

Magas elvárások – munkánkkal szemben

Széles mozgástér – az egyéni és közös célok megvalósításához

Mi a Messernél így gondolkodunk

A Messer széles mozgásteret biztosít a munkánkkal szemben támasztott magas elvárások és célok eléréséhez, mellyel akkor élhetünk igazán, ha kezdeményezőkészek, magabiztosak vagyunk, és felelősséget vállalunk döntéseinkért. Nem a másoknak való megfelelés, hanem a csapatszellem motivál.

Csapatunk erősítéséhez elhivatott kollégát keresünk budapesti munkahellyel

Senior gazdasági asszisztens munkakörbe 2 évre

 majd könyvelői munkakörbe határozatlan idejű alkalmazásra

Feladatok:

  • Gazdasági igazgató munkájának közvetlen támogatása
  • Külső és belső riportok készítésében való részvétel
  • SAP készletnyilvántartás támogatása és koordinációja
  • Könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Nemzetközi szintű kapcsolattartás a társvállalatokkal

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész adójogi ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikáció, gyors és hatékony reagálás a változásokra
  • Magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság, határozottság és rendszerszemlélet
  • PC magas szintű felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, lendületes csapat,
  • Stabil, biztos háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát az alább megadott e-mail címre várjuk a megjelenéstől számított 2 héten belül.

A Messer a világ vezető iparigáz-gyártó vállalatainak egyike, amely Európában és Ázsiában, valamint Peruban és Új-Zélandon, mintegy 30 országban, több mint 60 leányvállalattal tevékenykedik. Termékeink az ipari gázok, mint az oxigén, nitrogén, argon, szén-dioxid, hidrogén, hélium, hegesztési gázok, élelmiszeripari, orvosi gázok, különleges gázok és különböző gázkeverékek. A Messer a gázok előállításán, forgalmazásán és gázellátórendszerek telepítésén túl a gázokhoz kapcsolódó alkalmazástechnológiák fejlesztésével is foglalkozik K+F központjaiban.

A Messer vállalatok mintegy 5404 munkatárssal 2013-ban világszerte 1,27 Milliárd Euró konszolidált árbevételt értek el.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő