www.cvonline.hu

Senior full stack Java fejlesztő

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező full-stack arcot keresünk, aki ki nem állhatja az elavult kódot, az unalmas projekteket és a droidoknak való repetitív issuekat.

Nálunk alap, hogy folyamatosan fejlődünk, az önálló munka és a nagy mozgástér mellett pedig vállaljuk a felelősséget a saját megoldásokért. Itt az ötleteid nem vesznek el a süllyesztőben. Sőt! Megvalósítjuk őket!
Szóval nem pusztán új munkatárssal bővülnénk, hanem csapattaggal: valódi fejlesztői tudást, progresszív szemléletet és mellé karaktert is keresünk.

Hozzátesszük: a Wanari nem startup, nálunk nincs se sörcsap, se csocsóasztal. 15 éve működünk és megtanultuk: ha dolgozni kell, toljuk neki. Ez nem azt jelenti, hogy nincs lazítás. Élvezzük a munkánkat és havonta egyszer garantáltan együtt is sörözünk.

Elvárások:

  • 5+ év Java Back-enden és web front-enden
  • tiszta kód
  • a modern Java ismerete (tényleg. mi is használtunk J2EE-t, de azóta eltelt 10 év)
  • AngularJS (hozhatod a react, ember, backbone tudásod is)
  • agilitás
  • folyamatosan követed az új szakmai megoldásokat (fontos, mert ha nem, szétszednek a juniorok)
  • tudsz csapatban dolgozni és irányítani is ha kell
  • nem félted a tudásod (nálunk a siker nem egy szupersztáron múlik, hanem a teamen)

Feladatok:
Te vagy a mi emberünk, ha jó minőségű kódot, jó ütemben tudsz előállítani, miközben arra is figyelsz, hogy a körülötted lévő juniorok veled együtt, dinamikusan fejlődjenek. Csapatot is kell majd vezetned, még akkor is, ha ezért a legjobb részeket nem te írod. Amúgy, barátságos környezetbe kell majd integrálódnod, ahol a legfontosabb ismérved a munkád lesz.

Ajánlatunk:

  • kötetlen munkaidő
  • erős vas
  • cool projektek
  • modern technológiák
  • csapatszellem (habár néha kicsit sok az oltás, de meg lehet szokni :))
  • finom kávé
  • korrekt fizetés

Örülünk ha:

  • foglalkoztál már a Play Framework-kel, Akka-val, Scala-val, Spark-kal
  • átlátod a projektek üzleti oldalát
  • jó kommunikátor vagy
  • angolul is jó kommunikátor vagy
  • szereted megvitatni a szakmai dolgokat
  • szeretsz időt szánni a csapatra a munkaidőn kívül is
  • lecsekkolsz minket, mert sokat dolgoztunk a képekkel: Link megjelenítése

Csak akkor jelentkezz, ha érdekelnek a kihívásokkal teli projektek és tetszik amit itt olvastál rólunk.

Tehát a deal: ha te vagy az, akit keresünk, küldd el a CV-d vagy a LinkedIn profilod a E-mail cím megjelenítése -ra. Válaszolunk, aztán találkozunk személyesen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő