www.cvonline.hu

Senior frontend fejlesztő

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Ha vannak megoldásra váró ötleteid, kihívásokra vágysz és szívesen dolgoznál egy innovatív, izgalmas területen, ez a pozíció biztos felkelti majd az érdeklődésedet.

Multinacionális hátterű partnerünk dinamikus csapatába keresünk

szakembert.

Feladat:

  • HTML 5 sablonok, weboldalak készítése
  • PHP keretrendszerben történő fejlesztések
  • Meglévő weboldalak továbbfejlesztése, javítása
  • HTML e-mail-ek gyártása,
  • Ügyfélspecializált CMS környezetek használata
  • Facebook oldalak és alkalmazások készítése
  • HTML 5 játékok fejlesztése

Elvárások:

  • Min. 3 éves tapasztalat
  • HTML5 és CSS3  haladó szintű ismerete
  • Javascript, Jquery – ben szerzett tapasztalat
    • Social api-k (facebook , twitter, Google) használata
    • Less ismerete
    • Sublime és pluginek ismerete
    • Min. Középszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • MVC-ben való jártasság
  • NodeJS (+ kapcsolódó build rendszerek: Gulp, Grunt stb..)
  • CSS, SVG és/vagy canvas animáció ismerete
  • UI/ UX területén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Laza, fiatalos munkakörnyezet, design iroda

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+36 1 8833-511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior RTR Accountant

Randstad Hungary Kft.

Do you have several years experience in account...
Budapest

Senior Oracle Database Administrator

Our client is one of the world's leading provid...
Budapest

Web Developer (ASP.NET)

Our partner is a multinational agricultural man...