www.cvonline.hu

Senior frontend fejlesztő

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Ha vannak megoldásra váró ötleteid, kihívásokra vágysz és szívesen dolgoznál egy innovatív, izgalmas területen, ez a pozíció biztos felkelti majd az érdeklődésedet.

Multinacionális hátterű partnerünk dinamikus csapatába keresünk

szakembert.

Feladat:

  • HTML 5 sablonok, weboldalak készítése
  • PHP keretrendszerben történő fejlesztések
  • Meglévő weboldalak továbbfejlesztése, javítása
  • HTML e-mail-ek gyártása,
  • Ügyfélspecializált CMS környezetek használata
  • Facebook oldalak és alkalmazások készítése
  • HTML 5 játékok fejlesztése

Elvárások:

  • Min. 3 éves tapasztalat
  • HTML5 és CSS3  haladó szintű ismerete
  • Javascript, Jquery – ben szerzett tapasztalat
    • Social api-k (facebook , twitter, Google) használata
    • Less ismerete
    • Sublime és pluginek ismerete
    • Min. Középszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • MVC-ben való jártasság
  • NodeJS (+ kapcsolódó build rendszerek: Gulp, Grunt stb..)
  • CSS, SVG és/vagy canvas animáció ismerete
  • UI/ UX területén szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Laza, fiatalos munkakörnyezet, design iroda

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+36 1 8833-511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Tesztmérnök

PBS International Kft.

Megye:   Budapest ...
Budapest

Tesztelő - azonnali kezdéssel!

Budapest

Tester

Country:   Hungary (+36) • ...