www.cvonline.hu

Senior frontend fejlesztő

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Megbízónk által nyújtott innovatív szolgáltatás az utazni vágyók számára biztosítja, hogy utazásuk előkészületeit a legegyszerűbb módon végezzék. A rendkívül egyszerűen használható keresőoldal összegyűjti a repülőjegy, szállás vagy akár autóbérlési lehetőségeket, hogy az utazásszervezők könnyebben kiigazodhassanak az ajánlatok között. Csaknem 30 fős csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Feladatok

  • 3-5 fős csapat irányítása,
  • fejlesztési projektek vezetése, felügyelete.

Elvárások

  • HTML, CSS és DOM alapos ismerete és használata,
  • SASS és LESS CSS előfeldolgozók használatában szerzett tapasztalat,
  • frontend keretrendszerek ismerete és használatukban szerzett tapasztalat (Angular.js, Ember, Knockout vagy Backbone),
  • reszponzív design, grid-rendszer, CSS renderelés területén szerzett tapasztalat,
  • scaffolding, függőségkezelő, automatizáló és fejlesztő eszközök ismerete (pl. Yeoman, Bower, npm, grunt stb.),
  • verziókövető rendszerek haladó használata (Git, Subversion stb),
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előny

  • Mobil web tapasztalat,
  • frontend fejlesztési tapasztalat szélessávú környezetben,
  • Javascript alapú böngésző egyedi és integrált tesztelésében szerzett tapasztalat,
  • csapatvezetői tapasztalat,
  • más európai idegen nyelv ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol