www.cvonline.hu
Senior frontend fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896555
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

SENIOR FRONTEND FEJLESZTŐ

Megbízónk kiemelkedő technológiai háttérrel, folyamatos innovációra törekedve valósít meg főleg webes projekteket, melyek lehetnek kisebb, egyedi fejlesztések vagy komplexebb rendszerek egyaránt. Több K+F projektet valósítanak meg, valamint saját termékeik fejlesztésén is dolgoznak folyamatosan. A kreatív, újszerű megoldások létrehozása során kiemelten fontos számukra a rugalmasság, az agilitás.

Feladatok

  • Szeret dinamikus csapatban dolgozni

  • Megfelelő kommunikációs készséggel rendelkezik munkatársaival és akár ügyféllel szemben

  • Saját szakmai fejlődését szem előtt tartja, ezért folyamatosan tesz is
  • Elvárások

  • Erős Javascript, HTML5, CSS3 tudás

  • Preprocessor ismeret

  • Responsive oldalak építésében szerzett jártasság (pl. Bootstrap)

  • Böngészőfüggetlen megoldások ismerete

  • SEO, web accesibility és usability

  • Photoshop ismerete

  • Teljesítményoptimalizálás

  • AJAX

  • jQuery ismerete

  • Nagy látogatottságú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Valamilyen CMS ismeret (pl. Drupal, WordPress stb.)

  • Erős, magabiztos angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt

  • Előnyök

  • node.js

  • Egyéb webfejlesztéssel kapcsolatos technológiák és nyelvek ismerete

  • Design tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés

  • Izgalmas hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

  • Folyton megújuló lehetőségek, barátságos csapat

  • Folyamatos szakmai fejlődés, innovatív légkör

  • Munkavégzés helye: Balaton környéke

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Veszprém