www.cvonline.hu

Senior frontend fejlesztő (B62_FE)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Innovatív, digitális kreatív ügynökség budapesti irodájába keresünk kollégákat. Partnerünk közel 20 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon, többek között mobilfejlesztéssel, design-nal foglalkoznak. Küldetésük az innovatív, kreatív megoldások biztosítása ügyfeleik számára

Pozíció azonosító: B62_FE
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • Enterprise webalkalmazások fejlesztésében való részvétel globális, vagy helyi csapatok tagjaként, változatos projekteken.

Elvárások:

  • 3+ év frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat (lehetőleg ügynökségi oldalon)
  • HTML, CSS, Javascript technológiákkal szerzett tapasztalat, különböző JS keretrendszerekk ismerete (pl. Angular.JS, React.JS), nyitottság új keretrendszerek elsajátítására
  • Enterprise web applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • RESTful alkalmazásokkal és API-kkal kapcsolatos tapasztalat
  • Tesztelésben és debug-olásban szerzett tapasztalat (keretrendszerek, metódusok, eszközök)
  • Különböző unit testing framework-ök ismerete (Jasmine, Mocha, Jest)
  • Agilis fejlesztési módszerek ismerete (Scrum)

Előny:

  • Backend technológiák ismerete (.Net, PHP, Sitecore)

Egyéb információ:

Amit a cég kínál:

  • Részvételi lehetőség nagy volumenű, nívós nemzetközi projekteken
  • Cutting-edge technológiák megismerésének és használatának lehetősége
  • Kiterjedt képzési és tanulmányi rendszer
  • Dinamikus, fiatalos csapat, jó hangulat

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol