www.cvonline.hu

Senior Frontend developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.20.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1201607

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk SCRUM csapatának bővítésére keresünk új kollégát Senior Frontend developer pozícióba.

Megbízónk az egyik vezető online repülőjegyeket összehasonlító portáljának a fejlesztője.

Feladatok:
  • Api fejlesztésben, AB testingben, user interfacek fejlesztésében kell részt venni react.js használatával
  • Kapcsolatot fog tartani a fullstack fejlesztőkkel, data analystokkal és webdesignerekkel

  Elvárások:
  • Achitectúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Landing pagek, weboldalak fejlesztésében való jártasság
  • Valamilyen javascript framework, HTML, CSS magabiztos ismerete, munkatapasztalat
  • React.js ismerete előny
  • Nyitottság python megtanulására
  • Nyitott, rugalmas személyiség

Amit a cég nyújt:
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási lehetőség
  • Fejlődési lehetőség, tréningek