www.cvonline.hu

SENIOR FRONT END FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Nemzetközi elektronikai fejlesztéssel foglalkozó, technológiai újítások területén piacvezető partnerünk részére keresünk, komoly technológiai tudással rendelkező

pozícióba kollégát, bővítés miatt.

Feladatok:

Új és már meglévő webes alkalmazások UI fejlesztése,
Responsive HTML5 - tel, CSS –sel szoftverek fejlesztése,
Grafikus elemek elkészítése Photoshop/ Adobe Illustratorral.

Elvárások:

Szakirányú végzettség,
User Interface fejlesztésben szerzett min. 3-5 éves szakmai tapasztalat,
HTML, CSS, Javascript ismeretek,
Photoshop, Adobe Illustrator ismerete,
Magabiztos angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez.

Amit ajánlunk:

Budapesti bérekkel is versenyképes juttatási csomag,
Innovatív, laza, dinamikusan fejlődő környezet,
Kimagasló munkahelyi körülmények,
Előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek,
Innovatív technológiák.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő