www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök_ref. kód: CVO_6

  • A hirdetés 966 napja lejárt

„Közösen tartjuk mozgásban a Világot“ – hangzik a Schaeffler csoport mottója. Vállalatcsoportunkat három közismert márkanév, az LuK, az INA és az FAG fémjelzi.  Cégünk, a szombathelyi LuK Savaria Kft. 1997-ben kezdte meg a termelést. Az azóta eltelt 17 évben, 75 millió darab kuplungtárcsát, 71 millió darab kuplungot és 25 millió darab kéttömegű lendkereket gyártottunk. A világon minden tizenegyedik új autó az LuK Savaria által gyártott kuplunggal kerül felszerelésre.

A 2014-es évben újabb gyártó- és összeszerelő sorokat helyezünk üzembe ezekben a gyáregységekben, valamint bővítjük a termékfejlesztési osztályunkat, beindítjuk az újonnan kialakított szerszámüzemünket.

Ezek az új projektek további 300 kolléga felvételét teszik szükségessé, ezért a következő pozíciókra várjuk szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését:

akinek feladata lesz:

  • gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása a gyár területén, a gyártásban tartósan fellépő konkrét problémák technológia-orientált elemzése, megoldása projektrendszerben
  • szektorvezető helyettesítése esetén vezetői feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a LuK bühli központjának hasonló területével, esetenként a többi LuK üzemmel
  • minőségügyi problémák megoldásában való közreműködés, intézkedés a hiba elhárítására
  • újítások bevezetése, új termék bevezetésének támogatása, PDCA projektek végigvitele
  • 5S kialakítása, továbbfejlesztése

elvárásaink:

  • egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • termelésben/gyártásban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • tárgyalási szintű német nyelvismeret szóban, írásban (angol nyelvismeret előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, SAP, Power Point)
  • szisztematikus gondolkodás; ismert problémamegoldó módszerek, elemzési technikák elsajátítására és alkalmazására irányuló készség.

előny:

  • vezetői tapasztalat

Új munkatársainknak fejlődési-, és előrelépési lehetőséget, versenyképes jövedelmet, szociális juttatás-csomagot (kedvezményes étkezés, Cafeteria juttatás, útiköltség-térítés, ingyenes nyelvi képzés, költözési támogatás), biztosítunk multinacionális környezetben. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (magyar és német /angol nyelven írt fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata) a lenti email címre várjuk.

LuK Savaria Kft.

Személyügyi osztály

9700 Szombathely, Zanati út 31.

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük tüntesse fel

a megpályázott munkakört a referenciakóddal együtt.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német