www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Stabil multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat!

Munkavégzés helye: Heves megye

Feladatok

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete, optimalizálása és sztenderdizálása
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • A lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok technikai elbírálása
  • Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése és termelés részére átadása
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére, szükség szerint oktatások lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás a társgyárak képviselóivel
  • Gyártógépek követelménylistáinak, specifikációinak összeállítása
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Beszállítók technikai felügyelete, irányítása
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
  • Karbantartási tervek készítése
  • A gyártóterület ESD koordinátori feladatainak átvétele, sori dolgozók oktatása
  • A gyártóterület mérőeszköz felügyeleti felelőségének átvétele
  • A gyártóterület villamos dokumentációinak ápolása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációs szintű angol- és/vagy német nyelvtudás
  • Folyamatmérnöki, gyártómérnöki vagy gyártástámogatói pozícióban szerzett több éves tapasztalat
  • PC ismeret
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit partnerünk kínál

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki