www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 852544

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK
pozícióba, SZOLNOKI munkavégzéssel.

Feladatok:

– Folyamatoptimalizáció a termelésben LEAN alapelvek szerint
– Berendezési- és infrastrukturális változások koordinációja és dokumentálása
– Szükség szerint részvétel a gyártmányokra vonatkozó minőségi előírások egyeztetésében és kidolgozásában
– Új vevői követelmények bevezetése és alkalmazásának koordinációja a termelésben
– A dolgozókra vonatkozó munkautasítás-módosítások meghatározása, ellenőrzése, képzési szükségletek meghatározása
– Eredmények nyomonkövetése

Elvárások:

– Felsőfokú műszaki végzettség
– Minimum 5 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
– Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és irásban
– Kiváló Microsoft Office ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Stabil vállalati háttér, hosszú távra szóló lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján