www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Termékeit a Világ nagy autógyárai hasznosítják. Növekvő feladatai ellátására keresünk számára új munkatársat.

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A gyártási folyamatok támogatása és folyamatos fejlesztése
Termelési problémák megoldása, termelésoptimalizálási feladatok
Gyártóberendezések telepítése, beüzemelése
Dokumentációk elkészítése, karbantartása
Kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök preferált)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1085 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Pest
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő