www.cvonline.hu

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 839666

Link megjelenítéseimages/editor/1322952604.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari vállalat, Tier1 beszállító. A bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Új alkatrészek és szerelt komponensek gyártás megvalósíthatósági vizsgálata (felszerszámozás, berendezés szállító kiválasztása stb.)
  • A meglévő berendezések és folyamatok fejlesztése, PFMEA készítése, új termék fejlesztésében történő részvétel.
  • Az anyag és alkatrészlista (BOM) összeállítása és karbantartása
  • Gyártáselrendezési tervek (layout) kidolgozása és karbantartása
  • A folyamatstratégia kialakítása, gyártási folyamat tervezése, folyamatábrák kidolgozása
  • Változásmenedzsment, változások dokumentálása és beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műveleti dokumentációk készítése
  • A folyamatos fejlesztési tevékenység támogatása
  • Költségcsökkentő tevékenységekben történő közreműködés (VA-VE, Kaizen, 5S)
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, szerszám specifikáció összeállítása, új szerszámok, berendezések átvétele
  • Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása, hibaokok feltárása, megelőző és javító intézkedések bevezetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépészmérnöki diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Több év gyártóiparban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség, mérnöki rendszerszemlélet

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatások, az utazási költség teljes térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése