www.cvonline.hu

Senior folyamatmérnök

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei, gépgyártásban ismert cég új munkatársat keres

pozícióba

a következő feladatok megoldására:

  • 5-10 fős mérnöki, minőségellenőri csoport operatív vezetése
  • Automatizált gyártósorok és gyártóberendezések felügyelete
  • Folyamatfejlesztések végrehajtása üzem szinten
  • A meglevő gyártási folyamatok fejlesztése
  • Gyártófolyamatok optimalizálása, módosítási javaslatok elkészítése
  • Gyártás és gépadatok dokumentálása
  • Gyártás során felmerülő technikai és minőségi problémák kezelése
  • Prototípusgyártás végrehajtása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Napi szinten használt, aktív legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Probléma felismerő és megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes személyiség
  • Lean módszerek ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Karrier lehetőség
  • Folyamatos képzések

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy az e-mail tárgy mezőjébe csak ezt írja be: Folyamatmérnök

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol