www.cvonline.hu
Senior folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.11.15.
Hirdetés azonosító: 747247
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Külföldi tulajdonú autóipari beszállító partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok:

- Önálló meeting szervezés, levezetés
- Projektek kezelése, új termékek gyártásba indítása
- Beszállítói árajánlatok bekérése, felkövetése
- Automata és kézi összeszerelő gépsor karbantartóinak szakmai támogatása
- A szerelő berendezések karbantartási terveinek elkészítése
- A szerelő berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése
- A szerelés műveleti és munkautasítások elkészítése
- A gépkarbantartáshoz szükséges pótalkatrészek készleteinek követése és szinten tartása
- Karbantartáshoz szükséges szerszámok és anyagok beszerzéséről gondoskodni
- A szerelés területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
- Az ellenőrző berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése
- A szerelő jig-ek, berendezések folyamatos fejlesztése, karbantartása
- Az ellenőrző berendezések karbantartási utasítások elkészítése
- Terület felkészítése belső és küldő auditokra /PK, ISO, stb/
- Területi szakmai oktatások elvégzése, azokhoz képzési anyag készítése
- QC és Kaizen tevékenység támogatása
- Új üzletek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig
- Házon belüli ellenőrző és szerelő gépek tervezése, kivitelezése, dokumentálása
- Éves minőségi és területi tervek betartása, betartatása
- Gépkezelési utasítások elkészítése

Követelmények
- Automatizálási szakirányon szerzett villamosmérnök végzettség
- Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Pneumatikai ismeretek
- PLC programozási ismeretek
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás